כל הבית גרניט פורצלן – באילו חדרים ניתן לשלב גרניט פורצלן

כל הבית גרניט פורצלן – באילו חדרים ניתן לשלב גרניט פורצלן

 גרניט הפורצלן הוא מוצר איכותי,  רב גוני מבחינת העיצובים, הדוגמאות והצבעים שבהם הוא יכול להגיע, ועמיד מאוד בפני חום גבוה, שריטות וכתמים. הוא מאוד קל לניקוי, וניתן לקבלו ברמות גימור שונות, מחלק ומבריק ועד מט, משטחי גרניט פורצלן יכולים לשמש למטרות שונות ולכן מתאימים לאזורים שונים בבית.

כל הבית גרניט פורצלן

כל השימושים האפשריים של גרניט פורצלן

בראש ובראשונה גרניט פורצלן משמש כמשטח למטבח. משטח עבודה נוח, יפה, עמיד לאורך זמן בפני מים ומפגעים אחרים, וניתן להתאמה לפי דרישה. גרניט פורצלן יכול לשמש גם כריצוף לכל הבית, חיפוי לקירות ולמקלחת וריצוף למרפסת.

מה חשוב לקחת בחשבון כשבוחרים גרניט פורצלן לריצוף הבית?

 רוב הבתים כיום מעוצבים בצורה כזו שהרצפה בכל הבית היא בדוגמא אחידה. כשעובדים עם גרניט פורצלן יש את האופציה לגוון ביותר מדוגמא אחת. ניתן להשתמש בגודל שונה של מרצפות ובעיצובים שונים המשולבים בריצוף. ניתן לצייר ולעצב ציורים על המרצפות במקומות ספציפיים, עיצובים של סמלים גדולים במקומות מרכזיים בבית או בעסק, ציורי חיות ודמויות חמודות בחדרי הילדים, משחקי צבעים וגוונים בחדרי המבוגרים ובמרחבים המשותפים ובעצם כל העולה על רוחכם היצירתית.

 כשבוחרים עיצוב של גרניט פורצלן לחדר מסוים יש להתחשב בצבעי החלונות, הדלת, הקירות ואפילו הרהיטים המיועדים לאותו חדר, אם אנו כבר יודעים את אופיים. חשוב מאוד להבין מה אתם רוצים שתהייה ההרגשה הכללית בכל חדר, ומה האווירה שאתם רוצים להשרות בו. אם זה חדר שמשחקים בו ילדים וגם ישנים בו אנו נרצה ליצור אוירה כיפית ושובבית, אך מספיק רגועה גם לשינה. לחדר של ילדים גדולים ושל ההורים מומלצים עיצובים וצבעים רגועים יותר, כי השימוש בחדרים אלו הוא בעיקר לשינה ומנוחה. במטבח ובחדרי האמבטיה האווירה היא יותר 'כללית' ויכולה להיות אוירה כפרית, עירונית, מודרנית, שמרנית ועוד. הכל ניתן ליצור בעזרת עיצובים, צבעים ורמת גימור.

אילו דברים כדאי לקחת בחשבון כשבוחרים גרניט פורצלן לחיפוי קירות?

 כמו הריצוף, גם קירות תורמים רבות לעיצוב ההרגשה והאווירה השוררת בכל מרחב. חיפוי קירות באופן כללי משמש להגנה על הבטון מרטיבות בחדרי אמבטיה, ובחדרים אחרים ליצירת אוירה יוקרתית. שילובים של צבעים שונים בחדרים השונים יעניקו לביתכם או לעסק שלכם עניין וגיוון. שילוב של רהיטים עשויים גרניט פורצלן יכול להעצים את החוויה והאווירה בבית. שולחן סלון גדול מגרניט פורצלן יכול לשנות את פני הסלון שלכם מקצה לקצה, ואם העיצוב של השולחן 'מדבר' ומתחבר עם עיצוב פינת האוכל ו/או המטבח אז הצלחתם ליצור אווירה.

אפשר היום לעצב את כל הבית, המלון או כל עסק אחר שאתם בונים בדרך יוצאת דופן ויצירתית והכל בעזרת משטחי גרניט פורצלן הרב תכליתיים שתמצאו אצל שיש בראנץ.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

צרו קשר

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023? | שיש Baranetz

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023?

אומנם מגמות עיצוב בתחום המטבחים משתנים משנה לשנה, אך ישנם טרנדים מרכזיים במטבח, שמפגישים פונקציונליות וסטייל בצורה נצחית. בשנת 2023 מטבחים מודרניים ומינימליסטיים צפויים להיות

קרא עוד »

הי :)
מחפשים משטח עבודה למטבח?
  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן