חברות מובילות בייצור משטחי קוורץ

חברות מובילות בייצור משטחי קוורץ

כיום נמצאים בארץ מספר חברות מובילות בייצור משטחי קוורץ. מדובר על חברות מנוסות ומקצועיות, המתמחות בייצור של משטחי קוורץ עמידים ופונקציונליים, היכולים לשמש בתור משטחי עבודה למטבח. חשוב לדעת כי הקוורץ נחשב ליסוד השני בחוזקו לאחר היהלום ולכן אין זה מפתיע כי מדובר על אחד מחומרי הגלם הפופולאריים ביותר בקרב כל מי שמעוניין לשפץ ולרענן מעט את המטבח שלו. 

חשוב לזכור כי אחד האלמנטים הבולטים ביותר בכל מטבח, הוא משטח העבודה. מי שמעוניין לספק למטבח שלו נראות מודרנית ומיוחדת יותר, חייב להכיר את משטחי הקוורץ המגיעים מהחברות המנוסות והידועות ביותר בתחום. אנו בחברת בראנץ מתמחים בתחום השיש מאז שנת 1953 ואנו מקפידים לעבוד עם החברות המובילות ביותר בשוק , מאחורינו  וותק וניסיון רב וברשותנו מערך תפעולי ברמה הגבוהה ביותר.

חברות מובילות בייצור משטחי קוורץ

מהי חשיבותה של חברה מובילה בייצור משטחי קוורץ ?

ראשית חשוב להכיר את הייחודיות של משטחי הקוורץ, הנחשבים לאחד מסוגי המשטחים הנפוצים והמוכרים ביותר בארץ. כדאי לדעת כי מדובר על אחד המינרלים העמידים והחזקים ביותר בטבע, המאופיינים בדרגת קושי גבוהה במיוחד. משטח העשוי מקוורץ נחשב למשטח עבודה עמיד ומתאים כמשטח עבודה למטבחים, הוא אינו סופח מים ואינו נוטה לפתח עובש וטחב. מדובר ללא ספק על אחד המשטחים היעילים והפונקציונליים ביותר שכל אחד היה רוצה להתקין בבית שלו. מעבר לפרקטיות הגבוהה שלו, יש לזכור כי מדובר על משטח בעל מגוון רחב של גוונים וטקסטורות שונות 

חברות מובילות בייצור משטחי קוורץ – נעים להכיר!

השחקנית הראשית הינה חברת אבן קיסר המשתמשת במינרל הקוורץ על מנת לייצר את משטחי אבן הקיסר שלה. למעשה, החברה משתמש ב- 93% קוורץ טבעי, על מנת להרכיב את משטחי אבן קיסר. 7% הנותרים מכילים פולימרים שרפיים, פיגמנטים וחומרים נוספים. בצורה כזאת, החברה מסוגלת לייצר משטחים עמידים ומגוונים . בנוסף ישנם עוד חברות המייצרות משטחי קוורץ כדוגמת להכיר חברת KSTONE  וחברת SILESTONE המשתמשות גם כן במינרל הקוורץ כבסיס למשטחי העבודה שלהם , חשוב לזכור כי מדובר על משטחים אסתטיים ואיכותיים במיוחד, שיוכלו להשתלב נפלא בכל מטבח ובכל חדר רחצה.

אנו בחברת בראנץ נשמח לסייע ולייעץ לכם בבחירת משטחי קוורץ, בזכות הוותק והניסיון הרב שלנו בתחום. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

צרו קשר

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023? | שיש Baranetz

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023?

אומנם מגמות עיצוב בתחום המטבחים משתנים משנה לשנה, אך ישנם טרנדים מרכזיים במטבח, שמפגישים פונקציונליות וסטייל בצורה נצחית. בשנת 2023 מטבחים מודרניים ומינימליסטיים צפויים להיות

קרא עוד »

הי :)
מחפשים משטח עבודה למטבח?
  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן