על בסיס מה נקבע מחירי שיש למטבח?

על בסיס מה נקבע מחירי שיש למטבח?

לא מעט אנשים מתעניינים בתחום של מחירי שיש למטבח, מאחר ועונת הקיץ נחשבת לאחת העונות המתאימות ביותר לשיפוץ הבית.

רבים מעוניינים לשפר את איכות החיים שלהם, באמצעות שיפוץ הבית שלהם, או לפחות שיפוץ החדרים החשובים ביותר בבית. אין ספק כי המטבח נחשב לאחד החדרים החיוניים ביותר לשיפוץ, מאחר ומדובר על חדר שבו מתאספים כל בני הבית, מכינים יחדיו ארוחות או סתם שותים יחדיו קפה של בוקר. לכן רק הגיוני להשקיע בעיצוב של המטבח, במטרה להתחיל כל בוקר באווירה נעימה וחיובית יותר.

אחד הגורמים המשפיעים ביותר על עיצוב המטבח הוא סגנון השיש, מאחר ושיש ישן וסדוק עלול להוביל לתחושות פחות נעימות ולאווירה מדכדכת יותר. 

אנו בחברת בראנץ שיש מתמחים בסוגים שונים של שיש למטבח ואנו נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי מחירי שיש למטבח ולאופציות השונות שיכולות להתאים למסגרת התקציב שלכם.

שיש למטבח מחיר

מחירי שיש למטבח – כל הגורמים המשפיעים על כך

מחירי שיש למטבח מושפעים ממגוון רחב של גורמים שונים, כולל איכות השיש, גודל המשטח הרצוי וכמובן עלות העבודה. כדאי לדעת כי עלות העבודה מושפעת בפני עצמה מגורמים שונים, כגון עומק ארונות המטבח, צורת המטבח והזווית שלו.  אופן החיתוך וביצוע העיבודים  כמו כן, כדאי לדעת כי עיצובים מיוחדים לשיש או חיפויים, יכולים להשפיע משמעותית על מחיר שיש למטבח. בנוסף לכך, חשוב לזכור כי דירה הממוקמת בקומה גבוהה תצריך הזמנה של מנוף, מאחר ולא תמיד ניתן להוביל את השיש במעלית. לכן במקרים מסוג זה, עלות העבודה תהיה גבוהה יותר, מאחר ויהיה צורך לשכלל בתוכה עלות המנוף.

מחירי שיש למטבח – סודות שכל אחד חייב להכיר

חשוב להבין כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של סוגי שיש שונים, כאשר כל אחד מהם מתומחר בצורה שונה. למשל, ישנם משטחי שיש פשוטים יותר, המתומחרים לפי 600 ₪ למטר רץ ולעומתם ישנם סוגי שיש יוקרתיים ועמידים יותר, שעלולים להיות מתומחרים לפי 10 אלף ₪ למטר רץ. מעבר לאיכות ולסוג השיש, כדאי לזכור כי המחיר תלוי גם בטרנדים אופנתיים שונים. מי שמעוניין למשל להוזיל עלויות, יכול תמיד לבדוק האם נשארו משטחי שיש מעונות קודמות, מאחר ומשטחים אלו יהיו תמיד זולים ומשתלמים יותר מבחינה כלכלית. נקודה חשובה שיש לבדוק מראש היא האחריות הניתנת על השיש, מאחר וישנם סוגי שיש המספקים אחריות לכל החיים לעומת משטחי שיש פשוטים ופחות איכותיים, המספקים אחריות מוגבלת בלבד. 

אנו בחברת בראנץ נשמח לספק לכם סיוע וייעוץ אישי בנוגע לבחירת השיש האידיאלי ביותר למטבח שלכם. אנו מחזיקים במשטחי שיש שונים ומסוגלים לספק לכם שיש איכותי בכל מסגרת תקציב. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

צרו קשר

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023? | שיש Baranetz

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023?

אומנם מגמות עיצוב בתחום המטבחים משתנים משנה לשנה, אך ישנם טרנדים מרכזיים במטבח, שמפגישים פונקציונליות וסטייל בצורה נצחית. בשנת 2023 מטבחים מודרניים ומינימליסטיים צפויים להיות

קרא עוד »

הי :)
מחפשים משטח עבודה למטבח?
  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן