תחזוקה וניקיון של שיש דקטון

תחזוקה וניקיון של שיש דקטון

כאשר ניגשים לבחור את משטח השיש העתיד לשמש אתכם יומם וליל ולמשך שנים ארוכות, יש לבחור את השיש הטוב ביותר וזה שהולם את הצרכים שלכם בצורה המיטבית והמרבית. בחירה לא נכונה של משטח שיש עלולה להוביל לחוסר התאמה שיעלה הרבה כסף וגם יהווה סוג של "כישלון" 

אחד המשטחים המוצלחים   הוא שיש הדקטון. בשורות הבאות נדבר מעט על השיש לצד אופי תחזוקה וניקיון של שיש דקטון על מנת להעניק לו חיים ארוכים ככל האפשר ובעיקר ליהנות ממנו ולהפיק ממנו את המירב. הבה נתחיל..

תחזוקה וניקיון של שיש דקטון

קצת על שיש דקטון

היכרות קצרה ומהירה עם שיש הדקטון;

דקטון הינו משטח חדשני ונחשב לאולטרה קומפקטי. מדובר במשטח שיש נקי, חסין מאוד בפני שחיקה, נעים למגע וכזה שעתיד לשרת נאמנה את המשפחה במשך שנים ארוכות. כל אדם באשר הוא המעוניין וחפץ להפוך את השיש שלו למשטח עבודה פונקציונאלי, ייחודי, חדשני ובעיקר כזה אשר יאפשר למטבח להפוך להיות מושלם, עליו  לבחור בשיש דקטון. 

שיש דקטון נחשב לפורץ דרך ובעל צפיפות מבנית גבוהה. תודות לכך, מדובר במשטח שיש המאפשר שקט נפשי בכל הקשור לשריטות, סימני חום מהסיר שהנחתם על השיש או כתמים, כלל הדברים שקורים ומתרחשים באופן יומיומי לכל מי שנמצא במטבח ומביאים לכך שיש שחיקה של השיש. על משטח הדקטון ניתן להניח כלים חמים, סירים שרק ירדו מהאש וכדומה. תודות לעמידות הגבוהה לטמפרטורות של משטח הדקטון, אין חשש להניח כל כלי חם באשר הוא.

לסיכום, מדובר במשטח שיש המשלב ייחודיות, עמידות, פונקציונאליות וקל  מאוד לניקיון .

ניקוי שיש דקטון

תחזוקה וניקיון של שיש דקטון הינה קלה מאוד יחסית ומאפשרת לכם, משתמשי השיש, ליהנות מניקוי קל ונטול דאגות. באופן כללי, כל שיש לעשות הוא לנגב את שיש הדקטון בעזרת מטלית לחה ופתאום כל העדויות לשימוש ומה שהתחולל במטבח, נעלמו כליל. למעשה, אין באמת כתמים שלא ניתן לנקות מעל משטח הדקטון ולכן מדובר בשיש בעל אופי ניקוי קל המפליא כל טבח ושף.

ומה עם חומרי ניקוי?

החבר הכי טוב של כל מנקה הוא האקונומיקה. יש אנשים הנשבעים שאקונומיקה היא נוזל הקסם ולכן קסמה של האקונומיקה נשמר לאורך שנים רבות. ישנם משטחי שיש רבים אשר סובלים מנזקי האקונומיקה אך חשוב לדעת כי משטחי הדקטון לא סובלים כלל וכלל ולא מדובר בחומר המזיק לשיש – כמו גם מסירי שומנים למיניהם. 

כפי שכבר ציינו לעיל, ניתן לנקות את שיש הדקטון בקלות ובעזרת מטלית לחה. לניקיון יותר עוצמתי, ניתן לעשות שימוש בכל חומר ניקוי ולהיות רגועים ושקטים כי לא נגרם או יגרם נזק. תחזוקה וניקיון של שיש דקטון היא קלה, נעימה ומפתיעה בכל פעם מחדש.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

צרו קשר

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023? | שיש Baranetz

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023?

אומנם מגמות עיצוב בתחום המטבחים משתנים משנה לשנה, אך ישנם טרנדים מרכזיים במטבח, שמפגישים פונקציונליות וסטייל בצורה נצחית. בשנת 2023 מטבחים מודרניים ומינימליסטיים צפויים להיות

קרא עוד »

הי :)
מחפשים משטח עבודה למטבח?
  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן