שיש קיסר מחירים

שיש קיסר מחירים

אם הגעתם לחלק זה של הכתוב, אתם ככל הנראה מכירים את היתרונות ואת התועלות של שיש למשטחי אבן קיסר להציע  לכם וכל מה שחסר לכם בדרך, (כדי לגבש רכישה) הוא המחיר. אנחנו כאן כדי לאפשר לכם להבין את המחיר ממנו מורכב שיש  אבן קיסר. 

אם נרצה להגדיר מחיר לאבן קיסר, נתבקש לקחת בחשבון פרמטרים רבים ומגוונים וביניהם סוג השיש מבין כל הסוגים המוצעים, התקנת השיש, שינוע, חיתוכים ועוד. משום שלא ניתן לכתוב את המחיר המדויק, נכתוב כי הטווח נע בין 800 ₪ ועד 2500 ₪ למטר. המחיר המדויק יקבע בהתאם למכלול ולסוג המשטח קוורץ או פורצלן .

שיש קיסר מחירים

מספר עובדות לקביעת מחיר

רשימת העובדות שחשוב שתכירו כדי להבין מדוע המחיר הוא כפי שנקבע:

  • שיש אבן קיסר מגיע במספר רב של דגמים ובהתאם לכך נקבע המחיר. לכל דגם אפשרויות העיצוב שלו וככל שהדגם הנבחר מאפשר עיצובים מורכבים יותר, כך התשלום יהיה גבוהה יותר ולהיפך. 
  • המחיר הינו פועל יוצא של ניצול חומר הגלם . לדוגמא  עבור משטח למטבח באורך של 5.5 מ"א  משתמשים בלוח ולכן המחיר יהיה בהתאם . אם משטח למטבח הינו באורך של  6.5 מ"א אזי צריך להשתמש בשני לוחות ואז הבלאי גדול יותר ובהתאם לכך המחיר .
  • מחיר השיש ישתנה בהתאם לשינוע השיש אל מקום התקנתו, כך שאם אתם ממוקמים באזורים מקורבים ליצרן, יכול מאוד להיות שתשלמו מחיר נמוך יותר ולהיפך וכך גם באשר לשינוע השיש אל מקום התקנתו מבחינת הקומה – ככל ואין מקום במעלית ויידרש מנוף להעברתו, עלות המנוף הינה על חשבון הלקוח ולכן הדבר מייקר את העלויות . 
  • ישנם עשרות סוגים שונים של שיש קיסר ולכל אחד מהסוגים השונים מחיר שונה בהתאם לקבוצת המחיר בה הוא נמצא.
  • התקנת שיש דורשת תוספות שונות עבורם תתבקשו לשלם סכומים נוספים ובין היתר הוספת קנט לשיש, תשלום עבור פירוק שיש אם קיים וכיוצא בזאת. יש לקחת זאת בחשבון לפני בחירה והתקנה.

אחריות חשובה 

כשאתם מתקינים משטחי אבן קיסר, חשוב לקחת בחשבון את תעודת האחריות . האחריות הינה לא רק על השיש עצמו אלא גם על ההתקנה,  ולכן יש לוודא כי אתם רוכשים ממשווק מורשה של אבן קיסר כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי  תקבלו את  התמורה המלאה לכספכם.

משום שבחלק זה של המאמר דנו במחיר, חשוב מאוד להבין מהו התקציב שלכם ולא לחשב את עלות השיש רק בהתאם לעלות של כל מטר שיש, אלא לקחת בחשבון את כל התוספות הנדרשות לתשלום ואף לחשב את המע"מ שתשלמו. רק שיהיה בידיכם התשלום המלא, השוו אותו אל התקציב הקיים ברשותכם וזאת כדי שלא תכנסו לגירעונות כלכליים שלא תכננתם. 

לסיכום –משטחי אבן  קיסר חשוב לרכוש רק בקרב המומחים והמוכרים בתחום ולא נכון להתפשר על הפחות מהטוב ביותר, כך תבטיחו לעצמכם איכות, שירות ומחיר הוגן לכל הדעות והחשוב ביותר, תיהנו משיש איכותי לאורך זמן.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

צרו קשר

מהו שיש לפיטק?

מהו שיש לפיטק?

אומנם נכון כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של סוגי שיש שונים, אך החוכמה היא לבחור את האופציה האיכותית, העמידה והמתאימה ביותר עבור הבית

קרא עוד »

הי :)
רוצה לקבל פגישת ייעוץ ופרטים על משטחי השיש המדהימים באולם התצוגה שלנו?  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם