שיש למטבח – פרקטיות מול עיצוב

שיש למטבח – פרקטיות מול עיצוב

אין ספק כי השיש מהווה את אחד הגורמים החשובים ביותר בעיצוב הכללי של המטבח. לא מעט לקוחות  המעוניינים לעצב מחדש את המטבח שלהם, מתחילים להתלבט לגבי סוג השיש האידיאלי ביותר עבור הצרכים שלהם. יש לזכור כי ניתן  למצוא כיום בשוק מגוון נרחב  של חומרים  אשר יכולים להתאים לכל סוג של עיצוב. חלק מסוגי השיש נחשבים לאלגנטיים ויוקרתיים יותר, בעוד שסוגי שיש אחרים נחשבים לפשוטים ולבסיסיים יותר. 

בכל מקרה החוכמה היא כמובן לבחור את השיש האידיאלי ביותר למטבח שלכם, תוך כדי התחשבות בעיצוב החדר וברמת העמידות של המשטח . ישנם סוגי שיש עמידים וחזקים יותר  בעוד שסוגי שיש אחרים הנראים יפים ומיוחדים  יהיו רגישים לחום ולשריטות.  

ולכן ישנה חשיבות מרובה בבחירת השילוב המתאים  של השיש  שיוכל לשמש אתכם לאורך השנים. אנו בחברת בראנץ נשמח לסייע לכם בבחירת השיש האידילי ביותר לצרכים ולרצונות שלכם. 

שיש למטבח - פרקטיות מול עיצוב

שיש למטבח – כיצד לבחור נכון?

ישנם לא מעט קריטריונים שאמורים לסייע לכל אחד לבחור את השיש האידיאלי ביותר עבור המטבח שלו. כגון מחירי שיש למטבח

מאחר ולא כולם יכולים להוציא סכומי כסף משמעותיים על שיש. ונכון הדבר במיוחד עבור כל מי שנמצא בתקופת שיפוץ הבית  , ולכן חשוב להגדיר מראש את התקציב העומד לרשותכם, במטרה לבחור בצורה נבונה ומושכלת יותר. מעבר לכך, חשוב לתת את הדעת לרמת העמידות של השיש ואופן השימוש היום יומי על המשטח. 

מאחר ואף אחד לא היה רוצה להשקיע במשטח  שעלול להיסדק להישבר ולהישרט תוך תקופה קצרה  רוב הלקוחות יעדיפו להשקיע בשיש עמיד יותר  כזה שיוכל לשרת אותם לאורך השנים. 

מעבר לכך יש להתחשב בנראות של השיש, מאחר והמטרה היא להתאים את העיצוב של השיש לעיצוב הכללי של המטבח שלכם.

שיש למטבח – טיפים לבחירה מושכלת יותר

כל מי שמתעניין במשטחי שיש למטבחים חייב קודם כל לאפיין את צורת השימוש המרכזי של השיש. כאשר מדובר על מטבח פעיל  מומלץ להשקיע בשיש איכותי ועמיד במטבח פחות פעיל ניתן להתפשר על שיש פחות איכותי,   כל  לקוח  חייב להבין מהם הקריטריונים החשובים ביותר עבורו, מאחר והמטרה היא לבחור במשטח שיש שיוכל לשמש אתכם לאורך השנים. אחד מסוגי השיש המומלצים ביותר לשימוש הינו מסוג גרניט פורצלן. מדובר על משטחי שיש עמידים ביותר המיובאים לרוב מספרד ומאיטליה. כמו כן  נוכל למצוא גם את משטחי  הקוורץ אשר מיוצרים בארץ או  לחילופין, מיובאים מחול.

אנו בחברת בראנץ נשמח לסייע לכם לבחור את סוג השיש האידיאלי ביותר עבורכם. אנו מתמחים בתחום יותר מ – 70 שנה ונשמח להעביר לכם את כל האינפורמציה והידע העומדים לרשותנו. לפרטים נוספים, צרו קשר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

צרו קשר

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023? | שיש Baranetz

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023?

אומנם מגמות עיצוב בתחום המטבחים משתנים משנה לשנה, אך ישנם טרנדים מרכזיים במטבח, שמפגישים פונקציונליות וסטייל בצורה נצחית. בשנת 2023 מטבחים מודרניים ומינימליסטיים צפויים להיות

קרא עוד »

הי :)
מחפשים משטח עבודה למטבח?
  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן