שיש למטבח בנתניה

למצוא את השיש המתאים לפרויקט – אזור נתניה והמרכז הוא היעד

מחפשים שיש למטבח בנתניה? בעת תכנון בית חדש, תוספת יחידה לבית קיים, תכנון עיצוב חדש לדירה וכד', כאשר מגיע שלב תכנון המטבח, בחירת השיש וכן בחירת הריצוף ו/או החיפוי, נדרשים האדריכלים/מעצבי פנים ולקוחותיהם להחליט היכן לרכוש את הנ"ל. החלטה זו לעיתים אינה פשוטה ומורכבת ממספר החלטות משנה כגון – כמה זמן ואנרגיה להשקיע בנסיעה, באיזה מקום נמצא מגוון עשיר ו/או שעונה על הצרכים האישיים, טיבם ועלויותיהם של המוצרים, טיבו של שירות הלקוחות ועוד כהנה וכהנה.

אמנם, בארצנו הקטנה קיימים לא מעט מפעלים ויצרני שיש באזורים שונים, מרכזיים יותר ומרכזיים פחות, אולם ידוע כי אזור מרכז הארץ משופע במפעלים רבים המתמחים בעיבוד והתקנת שיש.

קיים מגוון רחב מאוד של חומרים וסוגי עיבודים ושילובים של שיש לכן כדאי להגיע למקום שמאפשר את הבחירה המדויקת והנכונה מתוך מגוון עשיר.

שיש למטבח

במיוחד לצורך בחירת שיש למטבח נתניה והמקומות השונים סביבה הם מקור למפעלים מובילים בשוק שיכולים לספק את המענה המדויק מבחינה עיצובית, מבחינה פרקטית ומבחינת התאמה אישית. מדובר במפעלים המיישמים שיטות עבודה שונות של עיבוד, ניסור וייצור השיש על סוגיו השונים. בבחירת שיש למטבח יש צורך להתחשב במספר גורמים כגון: טיב החומר, חוזקו, כושר ספיגתו, מראהו ומחירו. ענף השיש עשיר בהיצע שלו ומציג חידושים על דרך קבע וכל אחד יכול למצוא את המשטח הנכון, הפרקטי והיפה עבורו ועבור ביתו.

סוגי משטחי שיש  

החלוקה הבסיסית המבדילה בין משטחי השיש היא בין משטחים משיש טבעי – ליטוש של אבן הנחצבת מסלע, כאשר חלקם של האבנים מיובא מחוץ לארץ וחלקם של משטחי השיש אף מיוצר בארץ מאבנים מקומיות, לבין משטחים מחומר המדמה שיש שיכול לשלב גבישים מינרלים עם דבקים. יש להגדיר את התקציב ואת הצרכים, ובהתאם לבחור את סוג המשטח שלו זקוקים.

מעוניינים לשלב בביתכם שיש איכותי? חברת בראנץ תעשיות שיש בע"מ – שיש למטבח בנתניה, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בייצור שיש הן לפרטים והן ללקוחות עסקיים ומוסדיים ושמה דגש על איכות ברמה גבוהה. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 079-300-3240


למידע נוסף ותיאום פגישה

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

צרו קשר

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023? | שיש Baranetz

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023?

אומנם מגמות עיצוב בתחום המטבחים משתנים משנה לשנה, אך ישנם טרנדים מרכזיים במטבח, שמפגישים פונקציונליות וסטייל בצורה נצחית. בשנת 2023 מטבחים מודרניים ומינימליסטיים צפויים להיות

קרא עוד »

הי :)
מחפשים משטח עבודה למטבח?
  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן