שיש טבעי

שיש טבעי

להכניס את הטבע הביתה

אין כמו החומר הטבעי. על אף הטכנולוגיה המתקדמת והמתפתחת בקצב מסחרר, שום ניסיון לחיקוי לא יצליח להתעלות מעל לטבע. אין ספק שבאמצעות הטכנולוגיה ניתן ליצור דברים המדמים נפלא את המקור הטבעי ובשינוי תכונות מסוימות גם ליצור התאמה טובה יותר לצרכים האישיים, אולם אם נניח לרגע את צרכינו האישיים בצד, נוכל ליהנות ולהתפעל מהגאוניות שבטבע, מהגיוון וההרמוניה.

ניתן להנות מהטבע גם בתוך הבית הפרטי שלנו. שילוב חומרים טבעיים בבית מקנה לשוהים בו תחושת נינוחות. חומרים טבעיים כגון עץ ואבן מזכירים לנו את השייכות והחיבור שלנו לטבע. ניתן לעשות בחומרים הטבעיים שימוש גדול ונרחב בבית וניתן אף ברמיזות על מנת להקנות את תחושת הנינוחות והשייכות הנ"ל.

עיצוב בחומרים טבעיים

דוגמה לחומר טבעי שניתן לשלב בבית וליהנות ממנו גם מבחינה אסתטית וגם מבחינה פרקטית הוא שיש טבעי. השיש הטבעי הינו משטח העשוי כולו מאבן אשר נחצבה מסלע טבעי, נוסרה ולוטשה.

קיים מגוון אדיר של אבנים אשר מהן יוצרים משטחים עבור שימוש באזורים שונים בבית. מגוון זה מתאפיין במראות שונים וייחודיים ובתכונות שונות. חשוב ורצוי להתאים בין תכונות השיש הטבעי לשימוש בו. השיש הטבעי יכול להקנות מראה מהודר ויוקרתי ומנגד קיימים סוגי אבן המקנים לשיש מראה רומנטי וכפרי. כל אחד יכול למצוא את סוג השיש אליו הוא מתחבר הן ברמה העיצובית והן ברמה הפרקטית.

דוגמאות לשימוש בשיש טבעי

השיש הטבעי מיוצר כמשטח עבודה למטבח ובמקרה זה כדאי לבחור באבן בעלת התכונות המתאימות. השיש משמש גם כמשטח מעל שולחן אוכל (פחות נפוץ אך ייחודי מאוד), כמשטח מעל ארון בחדרי רחצה, כחיפוי קירות במטבח וגם בחדרי רחצה, כריצוף ואף כאלמנט קישוטי המשולב בתוך רהיט.

מעוניינים לשלב בבית שיש טבעי וליהנות מהיופי, מהמראה וגם מהאיכויות הרבות שהוא מביא אתו? חברת בראנץ תעשיות שיש בע"מ היא הכתובת שאליה כדאי לכם לפנות. החברה מתמחה בייצור שיש הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים ומוסדיים ושמה דגש על איכות ברמה גבוהה. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 079-300-3240

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

צרו קשר

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023? | שיש Baranetz

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023?

אומנם מגמות עיצוב בתחום המטבחים משתנים משנה לשנה, אך ישנם טרנדים מרכזיים במטבח, שמפגישים פונקציונליות וסטייל בצורה נצחית. בשנת 2023 מטבחים מודרניים ומינימליסטיים צפויים להיות

קרא עוד »

הי :)
מחפשים משטח עבודה למטבח?
  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן