שיש אוניקס למטבח

שיש אוניקס למטבח

עיצוב עם שיש אוניקס

האוניקס היא אבן חן, סוג של קוורץ, והמראה שלה מאופיין בשילוב של פסים בגוונים שונים. גווני האוניקס הנפוצים הינם שחור, לבן וחום-אדום אולם קיימים גם גוונים נוספים. בעבר, במצרים העתיקה, שימש האוניקס בעיקר לקדרות. כיום משמש האוניקס להכנת תכשיטים ולשילוב במשטחי שיש וחיפוי מטבחים.

לשלב אותו נכון במרחב

שימוש באוניקס במטבח משרה אווירת עיצוב מיוחדת וכן מראה יוקרתי. הפסים המגוונים הקיימים באוניקס ותכונת החצי שקיפות מהווים מראה עשיר וייחודי, במיוחד בשילוב תאורה קרובה. שיש אוניקס למטבח משמש כאלמנט עיצובי מרכזי בחלל ויהיה זה אך נכון לעצב את סביבתו בגוונים רגועים שיהוו רקע ל"תכשיט". שיש אוניקס מתאים במיוחד לאנשים בעלי תעוזה, אוהבי מראה דרמתי ועשיר. ניתן אף לחפות איתו קירות ולהעצים את המראה הייחודי.

תכונות שיש אוניקס

התכונות החיוביות של האוניקס מסתכמות בעיקר במראהו המרשים. שאר תכונותיו אינן מקנות לו עדיפות בבחירה בו כמשטח עבודה פרקטי למטבח: האוניקס בעל רמת חוזק נמוכה ולפיכך נשרט די בקלות. עובדה זו מקשה על השימוש בו כמשטח עבודה במטבח, ומתסכלת במיוחד את אלה מביננו אשר אוהבים לבשל ולאפות הרבה. כושר עמידותו בפני טמפרטורות גבוהות הוא נמוך ולכן הנחת סירים וכלים חמים על גבי השיש אינה רצויה. האוניקס בעל רמת ספיגה גבוהה שכן הוא בעל נקבוביות רבות. תכונה זו מקשה על השימוש במגוון מזונות מחשש לפגיעה במראה המרשים של המשטח. גם בנושא התחזוקה אין לשיש אוניקס יותר מידי יתרונות. נדרש שימוש בחומרי ניקוי עדינים כדי להימנע מנזקים.

ואם בכל זאת קיים הרצון להתהדר בשיש אוניקס וליהנות ממראהו הייחודי, כדאי ורצוי לא לשלבו כמשטח לעבודה יומיומית ומגוונת אלא כמשטח לנוי, כגון אי במטבח שאינו משמש לעבודה ו/או אכילה או כחיפוי באזורים שונים.

רוצים ליהנות מהמראה המיוחד שמביא איתו שיש מסוג זה? חברת בראנץ תעשיות שיש בע"מ היא הכתובת המתאימה, זו שאליה כדאי לכם לפנות. החברה מתמחה בייצור שיש הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים ומוסדיים ושמה דגש על איכות ברמה גבוהה. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 079-300-3240

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

צרו קשר

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023? | שיש Baranetz

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023?

אומנם מגמות עיצוב בתחום המטבחים משתנים משנה לשנה, אך ישנם טרנדים מרכזיים במטבח, שמפגישים פונקציונליות וסטייל בצורה נצחית. בשנת 2023 מטבחים מודרניים ומינימליסטיים צפויים להיות

קרא עוד »

הי :)
מחפשים משטח עבודה למטבח?
  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן