מוצרי אבן שיש

מוצרי אבן שיש

שיש מאבן טבעית

בהגדרתו הרשמית, שיש הינו סלע גבישי הנוצר ממינרל באמצעות תהליכי חום ולחץ במעמקי כדור הארץ. לפיכך כל חתיכה הנגרעת מתוך סלע מצטיינת במראה ייחודי. כתוצאה מסוג ומראה המינרל, מתקבלים סוגי שיש שונים הן בנראות והן בתכונות הכימיות שלהם. השוני בין סלעי השיש מתאפיין גם בגודל הגבישים היוצרים אותו. תכונה זו משפיעה למשל על השימוש בשיש לפיסול. ככל שהשיש מורכב מגבישים קטנים יותר, הוא נחשב כמתאים יותר לפיסול.

בזמנים שונים בהיסטוריה, השתמשו פסלים יידועי שם בשיש עבור פסליהם. פסלים רבים השתמרו מאז ועד היום ומהווים נכס תרבותי עולמי. השיש נחצב במקומות שונים בעולם.

תכונות שיש אבן

בישראל, מה שנחשב לשיש מקומי הינו סלע מלוטש כגון גרניט או אבן גיר. במקרה זה מדובר בשיש מאבן טבעית המשמש את הצרכן בעיקר כמשטח ו/או חיפוי במטבחים ובחדרי הרחצה הן בבתים פרטיים והן במוסדות ציבוריים.

התכונות המאפיינות משטח שיש אבן הן בעיקר: נראות אותנטית ומראה ייחודי ויוקרתי, רמת חוזק גבוהה, כושר ספיגה גבוה המצריך שימוש בסילר שיהווה שכבה עליונה מגינה, מקדם שחיקה נמוך ולכן כדאי לבצע ליטוש מידי פעם ועלות גבוהה ביחס לשיש מדומה כגון של חברת אבן קיסר.

השימוש בשיש

השיש משמש אזורים שונים בבית או במבני ציבור. הוא מובא כמשטח עבודה במטבח, כמשטח מעל אי המשמש לעבודה ו/או לאכילה. כמו כן נעשה שימוש במשטחי שיש גם בשולחנות אוכל מסוגננים, במזנונים לסלון, כמשטחים מעל ארונות בחדרי רחצה וכן כחיפוי על קירות הן במטבחים והן בחדרי הרחצה. השיש משמש כמובן גם כריצוף בעל מראה ייחודי. השימוש בשיש מתאפשר בכל סגנון עיצובי. הוא יכול להופיע במראה בעל נוכחות גדולה ודרמתית או בעל מראה רך ורומנטי.

רוצים ליהנות מהאיכויות הרבות של השיש העשוי מאבן טבעית? אם כן, חברת בראנץ תעשיות שיש בע"מ היא המקום שכדאי לכם לפנות אליו. החברה מתמחה בייצור שיש הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים ומוסדיים ושמה דגש על איכות ברמה גבוהה. לסקירת מוצרי אבן שיש, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 079-300-3240

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

צרו קשר

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023? | שיש Baranetz

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023?

אומנם מגמות עיצוב בתחום המטבחים משתנים משנה לשנה, אך ישנם טרנדים מרכזיים במטבח, שמפגישים פונקציונליות וסטייל בצורה נצחית. בשנת 2023 מטבחים מודרניים ומינימליסטיים צפויים להיות

קרא עוד »

הי :)
מחפשים משטח עבודה למטבח?
  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן