מוצרי אבן שיש

מוצרי אבן שיש

שיש מאבן טבעית

בהגדרתו הרשמית, שיש הינו סלע גבישי הנוצר ממינרל באמצעות תהליכי חום ולחץ במעמקי כדור הארץ. לפיכך כל חתיכה הנגרעת מתוך סלע מצטיינת במראה ייחודי. כתוצאה מסוג ומראה המינרל, מתקבלים סוגי שיש שונים הן בנראות והן בתכונות הכימיות שלהם. השוני בין סלעי השיש מתאפיין גם בגודל הגבישים היוצרים אותו. תכונה זו משפיעה למשל על השימוש בשיש לפיסול. ככל שהשיש מורכב מגבישים קטנים יותר, הוא נחשב כמתאים יותר לפיסול. בזמנים שונים בהיסטוריה, השתמשו פסלים יידועי שם בשיש עבור פסליהם. פסלים רבים השתמרו מאז ועד היום ומהווים נכס תרבותי עולמי. השיש נחצב במקומות שונים בעולם.

תכונות שיש אבן

בישראל, מה שנחשב לשיש מקומי הינו סלע מלוטש כגון גרניט או אבן גיר. במקרה זה מדובר בשיש מאבן טבעית המשמש את הצרכן בעיקר כמשטח ו/או חיפוי במטבחים ובחדרי הרחצה הן בבתים פרטיים והן במוסדות ציבוריים. התכונות המאפיינות משטח שיש אבן הן בעיקר: נראות אותנטית ומראה ייחודי ויוקרתי, רמת חוזק גבוהה, כושר ספיגה גבוה המצריך שימוש בסילר שיהווה שכבה עליונה מגינה, מקדם שחיקה נמוך ולכן כדאי לבצע ליטוש מידי פעם ועלות גבוהה ביחס לשיש מדומה כגון של חברת אבן קיסר.

השימוש בשיש

השיש משמש אזורים שונים בבית או במבני ציבור. הוא מובא כמשטח עבודה במטבח, כמשטח מעל אי המשמש לעבודה ו/או לאכילה. כמו כן נעשה שימוש במשטחי שיש גם בשולחנות אוכל מסוגננים, במזנונים לסלון, כמשטחים מעל ארונות בחדרי רחצה וכן כחיפוי על קירות הן במטבחים והן בחדרי הרחצה. השיש משמש כמובן גם כריצוף בעל מראה ייחודי. השימוש בשיש מתאפשר בכל סגנון עיצובי. הוא יכול להופיע במראה בעל נוכחות גדולה ודרמתית או בעל מראה רך ורומנטי.

רוצים ליהנות מהאיכויות הרבות של השיש העשוי מאבן טבעית? אם כן, חברת בראנץ תעשיות שיש בע"מ היא המקום שכדאי לכם לפנות אליו. החברה מתמחה בייצור שיש הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים ומוסדיים ושמה דגש על איכות ברמה גבוהה. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 079-300-3240

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

צרו קשר

שיש קיסר מחירים

שיש קיסר מחירים

אם הגעתם לחלק זה של הכתוב, אתם ככל הנראה מכירים את היתרונות ואת התועלות של שיש למשטחי אבן קיסר להציע  לכם וכל מה שחסר לכם

קרא עוד »

הי :)
רוצה לקבל פגישת ייעוץ ופרטים על משטחי השיש המדהימים באולם התצוגה שלנו?  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם