גווני שיש למטבח

גווני שיש למטבח

בחירת שיש למטבח

כיום, יותר מאי פעם, משמש המטבח כמרכזו של הבית. אם בעבר, היה המטבח ממוקם בתוך חדר, מאחורי קירות גבוהים כך שלא ניתן היה לראות לתוכו וממנו, שונה המצב כיום לחלוטין. בימינו, המטבח מקבל מקום של כבוד בתוך הבית ללא תלות בגודלו של הבית ו/או המטבח עצמו. לרוב הוא משולב בחלל הציבורי הכולל גם את הסלון ופינת האוכל כך שנוצר קשר עין ברור בין הנמצאים בתוך המטבח לבין אלה שמחוצה לו. המטבח כיום איננו רק אזור תפעולי ושירותי אלא הוא משמש גם כמקום להתכנסות משפחתית, למפגש חברים, לניסיונות יצירתיים בתחום הבישול והאפייה, לקפה של בוקר, לארוחה קלילה ליד האי ועוד.

היות והמטבח מקבל מעמד רם ונראות גבוהה בבית, תכנונו ועיצובו מקבלים חשיבות גבוהה ומשאבים רבים מושקעים בכך, בתכנון מוקפד ומקצועי ובבחירת חומרים איכותיים. אחת ההחלטות העיצוביות והפרקטיות החשובות בתכנון המטבח היא בבחירת השיש. משטח השיש הוא המקום הפעיל ביותר במטבח ולכן נדרשים ממנו חוזק ועמידות גבוהים לצד נראות ועיצוב בהתאמה לטעם האישי.

שיש מעוצב

גווני שיש למטבח הם רבים ומתרבים כל העת, עובדה המשמחת מעצבים ואנשים המעוניינים במטבח המעוצב בדיוק לטעמם. גווני השיש הם פועל יוצא של החומר ממנו עשוי משטח שיש ומרמת הטכנולוגיה. בהיצע של משטחי השיש ניתן למצוא משטחים העשויים מאבן טבעית, לדוגמה שיש גרניט, ומשטחים דמויי שיש כגון שיש קוורץ שהינם תערובת תעשייתית של מינרל ודבקים.

משטח שיש טבעי

שיש העשוי מאבן טבעית מצטיין בחוזק רב הודות לתהליכים טבעיים בהם האבן נוצרת בטבע. כל משטח ייחודי במראהו ובעל מראה טבעי, אותנטי וייחודי. לפיכך יש לקחת בחשבון שבבחירת שיש גרניט למטבח מחיר משטח השיש יהיה גבוה יותר ממחיר משטח דמוי שיש למטבח.

משטח דמוי שיש

משטח דמוי שיש הינו משטח תעשייתי העשוי ממינרל בשילוב דבקים באמצעות שיטות טכנולוגיה מתקדמות. לכן, אפשרויות העיצוב הן אינסופיות ומאפשרות להמציא מגוון מוצרים חדשים בכל עת.

משטחים אלו מצטיינים בעיקר בעמידותם בפני שריטות, טמפרטורות גבוהות/נמוכות ומים וכן במחירם הנמוך בהשוואה למשטחים מאבן טבעית.

משפצים או בונים בית ורוצים לשלב בו שיש איכותי? חברת בראנץ תעשיות שיש בע"מ היא הכתובת שכדאי לכם לפנות אליה. החברה מתמחה בייצור שיש הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים ומוסדיים ושמה דגש על איכות ברמה גבוהה. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 079-300-3240

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

צרו קשר

שיש קיסר מחירים

שיש קיסר מחירים

אם הגעתם לחלק זה של הכתוב, אתם ככל הנראה מכירים את היתרונות ואת התועלות של שיש למשטחי אבן קיסר להציע  לכם וכל מה שחסר לכם

קרא עוד »

הי :)
רוצה לקבל פגישת ייעוץ ופרטים על משטחי השיש המדהימים באולם התצוגה שלנו?  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם