שיש לפיטק

שיש לפיטק

משטח  הלפיטק הינו משטח עבודה  ייעודי  למטבחים  ,   משטחים אלה מגיעים  אלינו היישר מאיטליה . משטחי  הלפיטק, עשויים  מחרסית שהינו חומר הגלם ממנו מייצרים את כלי הקרמיקה ועוברים תהליך שריפה בתנור  בטמפרטורות של כ-1200 מעלות  , דבר המקנה להם עמידות  בפני סירים חמים ותבניות לוהטות , המשטח עמיד אף בפני חומרי ניקוי כגון אקונומיקה  וניתן לנקותו אף בעזרת סקוטשברייט מבלי לפחד  מנזק ושריטות.

למה דווקא משטח העשוי מגרניט פורצלן?

מדוע להכניס למטבח משטח העשוי מגרניט פורצלן  ולא משיש רגיל ? לגרניט פורצלן, ישנם יתרונות רבים על פני משטחי עבודה אחרים, עמידות וחוזק הופכת אותו לחיפוי שימושי  ופונקציונלי לשימוש על גבי  ארונות המטבח .

קל בניקיון :

שיש לפיטק, הינו שיש שמתנקה בקלות,   ניקוי המשטח אינו דורש מאמץ מיוחד וניתן לנקותו  ללא חשש  שחומרי הניקוי יפגעו  בשיש . המשטח מתאים  ביותר גם עבור חיפוי קיר, משום שאז ניתן לנקות את הקיר בקלות.

סוגי גימור של המשטח:

למשטח יש מספר סוגי גימור עיקריים. גימור מלוטש מבריק – הנותן לארונות המטבח ולמגירות המטבח מראה מבריק ונוצץ, גימור מלוטש מט- שמתאים ביותר לחיפוי קירות, גימור מחוספס עדין- שגם מתאים מאוד לחיפוי קירות, וגימור מחוספס חזק. מדובר במשטח חזק, שאי אפשר לחתוך במכונות חיתוך רגילות, אלא במכונה  מיוחדת. הלוחות הינם לוחות גדולים במיוחד, ולכן ניתן לרצף שטחים גדולים במיוחד עם אותו משטח.

מוצר בעל עיצוב ומראה טבעי:

לשיש לפיטק, יש מראה של אבן טבעית.   המשטח עמיד לחום ולקרינת השמש    ולכן עמיד לפגעי משג  אוויר. גם תנאי קור  וחום קיצוניים  לא ייגרמו ללוחות נזק   ולכן  ניתן להשתמש במשטחי הלפיטק גם במטבחי חוץ  ובפינות מנגל . 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

צרו קשר

שיש קיסר מחירים

שיש קיסר מחירים

אם הגעתם לחלק זה של הכתוב, אתם ככל הנראה מכירים את היתרונות ואת התועלות של שיש למשטחי אבן קיסר להציע  לכם וכל מה שחסר לכם

קרא עוד »

הי :)
רוצה לקבל פגישת ייעוץ ופרטים על משטחי השיש המדהימים באולם התצוגה שלנו?  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם