סוגי שיש – יתרונות וחסרונות

סוגי שיש – יתרונות וחסרונות

שיקולים מנחים בבחירת סוג משטח העבודה.

שיקול מנחה ברכישת שיש למטבח השיקול הכספי בנוסף לאיכות המשטח הופך את ההחלטה בבחירת סוג משטח העבודה  למשמעותית

לכל בחירה יש מחיר

כאשר מתייחסים להחלפת המטבח ועלותו אין ספק שאחד המרכיבים הנוספים והלא פחות משמעותיים במטבח הינו משטח השיש.

לעיתים אנו נתקלים בגישה הרווחת בבחירת סוגי שיש והיא המחיר, גישה זו לעיתים אף יכולה להטות את הכף בקבלת ההחלטה בבחירת סוג משטח השיש למטבח , מחיר שיש למטבח עשוי לטפס לאלפים רבים, כאשר האיכות של החומר, מצבו וארץ היבוא שלו משפיעה לא מעט על המחיר הסופי.

סוגי שיש - יתרונות וחסרונות

שיקולים לבחירת המשטח 

כאשר ניגשים לבחירת שיש למטבח, המחיר מהווה בהחלט חלק מהשיקולים.  אולם מכוון  שמחיר שיש למטבח הינו מאוד משמעותי, יש  להכיר את מגוון משטחי העבודה  המצויים בשוק, כיצד הם מגיבים לחומרים, מה קורה כאשר עובדים ישירות עליהם , האם הם עמידים לכתמים, האם השיש עמיד בפני חום וניתן להניח עליו סירים חמים או שיש להיזהר אתו בשימוש יום יומי. נוכל להבחין כי בשוק ניתן להשיג  מחירים שונים למשטחים.

לקוח שבא לבחור שיש צריך להגדיר לעצמו מה הוא מצפה לקבל ממשטח העבודה האם המטבח הינו מטבח פעיל ואז משטחי השיש צריכים להיות עמידים ביותר או שהמטבח הינו מטבח שאינו פעיל ואז ניתן להתפשר על איכות המשטח לטובת מחיר טוב יותר. הוא צריך להעמיד לנגד עניו את הקריטריונים המנחים אותו, כאשר איכות, המשטח, מחיר, אופי השימוש כל אלו יחד ירכיבו את הפאזל השלם של הבחירה המוצלחת. 

גרניט האהוב

בין משטחי העבודה  המתאימים לעבודה במטבחים ניתן למצוא את משטחי  אבן הגרניט  שיש הגרניט פורצלן  ומשטחי הקוורץ למיניהם. משטחי הגרניט פורצלן מיובאים  מספרד ואיטליה  משטחי אבן הגרניט הטבעי מגיעות אף הן מספרד, איטליה וברזיל, משטחי קוורץ מיוצרים בישראל איטליה וספרד כאשר מחיר המשטח יושפע לא מעט מארץ היבוא.

חדשנות שמוכיחה את עצמה

כיום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב ביותר של סוגי שיש בעלי תכונות ועמידות שונים בעלי גוונים וטקסטורות שונות. ישנם גם משטחים המדמים בצורתם וגוניהם שיש טבעי. ביניהם ניתן למצוא את משטחי הדקטון, לפיטק, ולמינם החכמה היא לפזז בין האפשרויות ולבחור את  מה שמתאים באופן אישי.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

צרו קשר

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023? | שיש Baranetz

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023?

אומנם מגמות עיצוב בתחום המטבחים משתנים משנה לשנה, אך ישנם טרנדים מרכזיים במטבח, שמפגישים פונקציונליות וסטייל בצורה נצחית. בשנת 2023 מטבחים מודרניים ומינימליסטיים צפויים להיות

קרא עוד »

הי :)
מחפשים משטח עבודה למטבח?
  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן