סוגי שיש – יתרונות וחסרונות

סוגי שיש – יתרונות וחסרונות

שיקולים מנחים בבחירת סוג משטח העבודה.

שיקול מנחה ברכישת שיש למטבח השיקול הכספי בנוסף לאיכות המשטח הופך את  ההחלטה  בבחירת סוג  משטח העבודה  למשמעותית

לכל בחירה יש מחיר

כאשר מתייחסים להחלפת המטבח ועלותו אין ספק שאחד המרכיבים  הנוספים והלא פחות משמעותיים  במטבח הינו משטח השיש ,

לעיתים אנו נתקלים  בגישה הרווחת  בבחירת המשטח  והוא המחיר, גישה זו לעיתים אף יכולה להטות את הכף  בקבלת ההחלטה בבחירת סוג משטח השיש למטבח , מחיר שיש למטבח עשוי לטפס לאלפים רבים, כאשר האיכות של החומר, מצבו וארץ היבוא שלו משפיעה לא מעט על המחיר הסופי.

שיקולים לבחירת המשטח 

כאשר ניגשים לבחירת שיש למטבח, המחיר מהווה בהחלט חלק מהשיקולים.  אולם מכוון  שמחיר שיש למטבח הינו מאוד משמעותי, יש  להכיר את מגוון משטחי העבודה  המצויים בשוק, כיצד הם מגיבים לחומרים, מה קורה כאשר עובדים ישירות עליהם , האם הם עמידים לכתמים, האם השיש עמיד בפני חום וניתן להניח עליו סירים חמים או שיש להיזהר אתו בשימוש יום יומי. נוכל להבחין כי בשוק ניתן להשיג  מחירים שונים למשטחים.

לקוח שבא לבחור שיש צריך להגדיר לעצמו מה הוא מצפה לקבל ממשטח העבודה האם המטבח הינו מטבח פעיל ואז משטחי השיש צריכים להיות עמידים ביותר או שהמטבח הינו מטבח שאינו פעיל ואז ניתן להתפשר על איכות המשטח לטובת מחיר טוב יותר. הוא צריך להעמיד לנגד עניו את הקריטריונים המנחים אותו, כאשר איכות, המשטח, מחיר, אופי השימוש כל אלו יחד ירכיבו את הפאזל השלם של הבחירה המוצלחת. 

גרניט האהוב

בין משטחי העבודה  המתאימים לעבודה במטבחים ניתן למצוא את משטחי  אבן הגרניט  שיש הגרניט פורצלן  ומשטחי הקוורץ למיניהם. משטחי הגרניט פורצלן מיובאים  מספרד ואיטליה  משטחי אבן הגרניט הטבעי מגיעות אף הן מספרד, איטליה וברזיל, משטחי הקוורץ מיוצרים בישראל איטליה וספרד כאשר מחיר המשטח יושפע לא מעט מארץ היבוא.

חדשנות שמוכיחה את עצמה

כיום ניתן  למצוא בשוק מגוון רחב ביותר של משטחים בעלי תכונות ועמידות שונים בעלי גוונים וטקסטורות שונות. ישנם גם משטחים המדמים בצורתם וגוניהם שיש טבעי. ביניהם ניתן למצוא את משטחי הדקטון, לפיטק, ולמינם החכמה היא לפזז בין האפשרויות ולבחור את  מה שמתאים באופן אישי.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

צרו קשר

חברות מובילות בייצור משטחי קוורץ

חברות מובילות בייצור משטחי קוורץ

כיום נמצאים בארץ מספר חברות מובילות בייצור משטחי קוורץ. מדובר על חברות מנוסות ומקצועיות, המתמחות בייצור של משטחי קוורץ עמידים ופונקציונליים, היכולים לשמש בתור משטחי

קרא עוד »
מהו שיש לפיטק?

מהו שיש לפיטק?

אומנם נכון כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של סוגי שיש שונים, אך החוכמה היא לבחור את האופציה האיכותית, העמידה והמתאימה ביותר עבור הבית

קרא עוד »

הי :)
רוצה לקבל פגישת ייעוץ ופרטים על משטחי השיש המדהימים באולם התצוגה שלנו?  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם