שיש למטבח – מחירים

שיש למטבח – מחירים

כמה עולה שיש למטבח? מחירים ושיקולים מנחים בבחירת שיש

מחיר שיש הוא שיקול מנחה ברכישת שיש למטבח. השיקול הכספי בנוסף לאיכות המשטח הופך את ההחלטה בבחירת סוג  משטח העבודה למשמעותית. אז מה חשוב לדעת על מחירי שיש למטבח?

אז כמה עולה שיש למטבח? לכל בחירה יש מחיר!

כאשר מתייחסים להחלפת המטבח ועלותו אין ספק שאחד המרכיבים הנוספים והלא פחות משמעותיים במטבח הינו משטח השיש,

לעיתים אנו נתקלים בגישה הרווחת  בבחירת המשטח והוא המחיר, גישה זו לעיתים אף יכולה להטות את הכף בקבלת ההחלטה בבחירת סוג משטח השיש למטבח, מחיר שיש למטבח עשוי לטפס לאלפים רבים, כאשר האיכות של החומר, מצבו וארץ היבוא שלו משפיעה לא מעט על המחיר הסופי.

מחירי שיש למטבח: שיקולים לבחירת המשטח

כאשר ניגשים לבחירת שיש למטבח, המחיר מהווה בהחלט חלק מהשיקולים. אולם מכוון  שמחיר שיש למטבח הינו מאוד משמעותי, יש להכיר את מגוון משטחי העבודה המצויים בשוק, כיצד הם מגיבים לחומרים, מה קורה כאשר עובדים ישירות עליהם , האם הם עמידים לכתמים, האם השיש עמיד בפני חום וניתן להניח עליו סירים חמים או שיש להיזהר אתו בשימוש יום יומי. נוכל להבחין כי בשוק ניתן להשיג  מחירים שונים למשטחים.

לקוח שבא לבחור שיש צריך להגדיר לעצמו מה הוא מצפה לקבל ממשטח העבודה האם המטבח הינו מטבח פעיל ואז משטחי השיש צריכים להיות עמידים ביותר או שהמטבח הינו מטבח שאינו פעיל ואז ניתן להתפשר על איכות המשטח לטובת מחיר טוב יותר. הוא צריך להעמיד לנגד עניו את הקריטריונים המנחים אותו, כאשר איכות, המשטח, מחיר, אופי השימוש כל אלו יחד ירכיבו את הפאזל השלם של הבחירה המוצלחת.

גרניט האהוב

בין משטחי העבודה  המתאימים לעבודה במטבחים ניתן למצוא את משטחי אבן הגרניט שיש הגרניט פורצלן  ומשטחי הקוורץ למיניהם. משטחי הגרניט פורצלן מיובאים  מספרד ואיטליה  משטחי אבן הגרניט הטבעי מגיעות אף הן מספרד, איטליה וברזיל, משטחי הקוורץ מיוצרים בישראל איטליה וספרד כאשר מחיר המשטח יושפע לא מעט מארץ היבוא.

חדשנות שמוכיחה את עצמה

כיום ניתן  למצוא בשוק מגוון רחב ביותר של משטחים בעלי תכונות ועמידות שונים בעלי גוונים וטקסטורות שונות. ישנם גם משטחים המדמים בצורתם וגווניהם שיש טבעי. ביניהם ניתן למצוא את משטחי הדקטון, לפיטק, ולמינם החכמה היא לפזז בין האפשרויות ולבחור את  מה שמתאים באופן אישי.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

צרו קשר

שיש פורצלן דמוי עץ

שיש פורצלן דמוי עץ

אין ספק כי משטח  שיש פורצלן  דמוי עץ מהווה את התוספת המושלמת לכל מטבח ולכל חדר רחצה. מדובר על היתרון הקסום של עיצוב הבית באמצעות

קרא עוד »
משטחי שיש אבן קיסר לבן

משטחי שיש אבן קיסר לבן

כיום ישנה התעניינות גוברת  בתחום עיצוב הבית , מאחר וחלומו של  כל אחד הינו לחיות בבית מעוצב ונעים יותר  ולכן רק הגיוני להשקיע בעיצוב הבית 

קרא עוד »
שיש למטבח לבן כפרי

שיש למטבח לבן כפרי

אין ספק כי המטבח מהווה את לב ליבו של הבית, לכן רק הגיוני להשקיע בעיצוב שלו. מראה לבן יכול לשדרג את המראה של המטבח שלכם,

קרא עוד »
משטחי קוורץ או פורצלן

משטחי קוורץ או פורצלן?

רבים מתלבטים לגבי היתרונות והחסרונות של שיש קוורץ או פורצלן. מדובר על שני סוגי משטחי שיש נפוצים ופופולאריים, המצויים היום בשימוש תכוף בעיצוב הבית. חשוב לדעת כי

קרא עוד »

הי :)
רוצה לקבל פגישת ייעוץ ופרטים על משטחי השיש המדהימים באולם התצוגה שלנו?  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם