חיפוי קיר באמבטיה

חיפוי קיר באמבטיה

בשנים האחרונות, הולך ונפוץ השימוש בלוחות גרניט פורצלן לחיפוי  קירות ריצופים ומשטחי אמבט .

ישנם מספר  סוגים עיקריים של משטחים  המתאימים לחיפוי חדרי האמבטיה: משטחי  דקטון, משטחי  לפיטק. משטחי FMG   (MAXFINE)  וספיאן סטון (SAPINESTONE) מתי כדאי להשתמש בכל סוג? במאמר זה, ניתן כללים וטיפים מתי כדאי להשתמש בכל משטח.

מה המשותף בין  המשטחים

מהם התכונות המשותפות בין המשטחים למעשה לכולם תכונות דומות  הם בעלי עמידות גבוהה מאוד. החומרים עמידים בפני חום חזק, ואף בפני קור. גם צבע החומר עמיד ביותר, ולא ישתנה בשום תנאי מזג אוויר. החומרים עמידים בפני ספיגה, וטיפות המים לא יחלחלו לתוך החומר. אלו הן הסיבות לשימוש במשטחים לחיפוי שיש לאמבטיה.

מה ההבדל בין המשטחים?

ההבדל  בין המשטחים , הינו בחומרים מהם הם מיוצרים ובמגוון הגוונים שבהם ניצן להשיג את החומר.    

יצירת טקסטורות מעניינות באמבטיה:

כאשר אתם מחפשים  חיפוי לאמבטיה, אתם לפעמים רוצים חיפוי בעל מראה מקורי. כאשר אתם רוצים חיפוי שיש לאמבטיה, בעל טקסטורות מעניינות כמו עץ, ושיש טבעי, טבעי  שתשמשו בחיפוי של שיש דקטון SAPINESTONE או למינם הלפיטק לעומתו מגיע בגוונים  וטקסטורות של אבן טבעית.

בכל מקרה יש לשים לב ולהיזהר כי במקרה של ריצוף המקלחון במשטחי אבן גרניט פורצלן רצוי להשתמש במשטחי דקטון  בגימור מט על מנת למנוע החלקה . במקרה של ריצוף הקירות ניתן להשתמש גם במשטחי דקטון מבריק .

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

צרו קשר

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023? | שיש Baranetz

איזה סגנון שיש למטבח הולך לכבוש את 2023?

אומנם מגמות עיצוב בתחום המטבחים משתנים משנה לשנה, אך ישנם טרנדים מרכזיים במטבח, שמפגישים פונקציונליות וסטייל בצורה נצחית. בשנת 2023 מטבחים מודרניים ומינימליסטיים צפויים להיות

קרא עוד »

הי :)
מחפשים משטח עבודה למטבח?
  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן