חיפוי קיר באמבטיה

חיפוי קיר באמבטיה

בשנים האחרונות, הולך ונפוץ השימוש בלוחות גרניט פורצלן לחיפוי  קירות ריצופים ומשטחי אמבט .

ישנם מספר  סוגים עיקריים של משטחים  המתאימים לחיפוי חדרי האמבטיה: משטחי  דקטון, משטחי  לפיטק. משטחי FMG   (MAXFINE)  וספיאן סטון (SAPINESTONE) מתי כדאי להשתמש בכל סוג? במאמר זה, ניתן כללים וטיפים מתי כדאי להשתמש בכל משטח.

מה המשותף בין  המשטחים

מהם התכונות המשותפות בין המשטחים למעשה לכולם תכונות דומות  הם בעלי עמידות גבוהה מאוד. החומרים עמידים בפני חום חזק, ואף בפני קור. גם צבע החומר עמיד ביותר, ולא ישתנה בשום תנאי מזג אוויר. החומרים עמידים בפני ספיגה, וטיפות המים לא יחלחלו לתוך החומר. אלו הן הסיבות לשימוש במשטחים לחיפוי שיש לאמבטיה.

מה ההבדל בין המשטחים?

ההבדל  בין המשטחים , הינו בחומרים מהם הם מיוצרים ובמגוון הגוונים שבהם ניצן להשיג את החומר.    

יצירת טקסטורות מעניינות באמבטיה:

כאשר אתם מחפשים  חיפוי לאמבטיה, אתם לפעמים רוצים חיפוי בעל מראה מקורי. כאשר אתם רוצים חיפוי שיש לאמבטיה, בעל טקסטורות מעניינות כמו עץ, ושיש טבעי, טבעי  שתשמשו בחיפוי של שיש דקטון SAPINESTONE או למינם הלפיטק לעומתו מגיע בגוונים  וטקסטורות של אבן טבעית.

בכל מקרה יש לשים לב ולהיזהר כי במקרה של ריצוף המקלחון במשטחי אבן גרניט פורצלן רצוי להשתמש במשטחי דקטון  בגימור מט על מנת למנוע החלקה . במקרה של ריצוף הקירות ניתן להשתמש גם במשטחי דקטון מבריק .

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

צרו קשר

חברות מובילות בייצור משטחי קוורץ

חברות מובילות בייצור משטחי קוורץ

כיום נמצאים בארץ מספר חברות מובילות בייצור משטחי קוורץ. מדובר על חברות מנוסות ומקצועיות, המתמחות בייצור של משטחי קוורץ עמידים ופונקציונליים, היכולים לשמש בתור משטחי

קרא עוד »
מהו שיש לפיטק?

מהו שיש לפיטק?

אומנם נכון כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של סוגי שיש שונים, אך החוכמה היא לבחור את האופציה האיכותית, העמידה והמתאימה ביותר עבור הבית

קרא עוד »

הי :)
רוצה לקבל פגישת ייעוץ ופרטים על משטחי השיש המדהימים באולם התצוגה שלנו?  שלחו עכשיו שם וטלפון ונחזור בהקדם